Головне меню
Пошук по сайту
 
Прогноз погоди
Корисні посилання
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів:
візитів сьогодні: 345
візитів всього: 225626
архів Останні новини
4 серпня 2015 року 13:36

Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука здійснив першу робочу поїздку в м.Щастя, що знаходиться за 20 км від Луганська. Населений пункт, в якому наразі проживає близько 7500 людей, на цьому тижні терористи нещадно обстрілювали з танку, гранатометів та мінометів. У результаті була пошкоджена єдина енергетична «артерія» області ДТЕК Луганська ТЕС.
Керівник області оглянув міську лікарню, школу, зустрівся з директором та персоналом ТЕС і подякував за оперативний ремонт енергоносіїв.

Оглянувши разом з заступником мера міста Володимиром Тюриним Щастинську ЗОШ №1, керівник Луганської обласної ВЦА дав завдання завершити ремонт освітнього закладу до початку навчального року. Відповідні кошти на ці потреби вже виділені.

4 серпня 2015 року 13:29

Заступники голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Клименко та Ольга Лішик  30 липня провели робочу зустріч з представниками Проекту ПРООН «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» у рамках їх візиту до Луганщини. Очолив делегацію керівник Проекту Мустафа Саит-Аметов. Також на зустрічі були присутні фахівець з питань працевлаштування та зайнятості Олександр Осовець, координатор Проекту в області Володимир Іщенко та директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Андрій Скубак.

31 липня 2015 року 14:22

 

31 липня працівники ТОВ «Рубіжанський краситель»  виконали демонтаж  пам’ятника В.І.Леніну, розташованого на площі Хіміків.

30 липня 2015 року 09:22
У Луганській області продовжується відновлення соціальних об’єктів, пошкоджених у результаті бойових дій

 

Днями заступник голови Луганської облдержадміністрації Олександр Голуб разом із начальником управління капітального будівництва Олександром Обуховим провів обстеження об’єктів соціальної сфери, на яких ведуться роботи з капітального ремонту після проведення бойових дій.

В рамках робочої поїздки Олександр Іванович відвідав м.Щастя та смт Станицю Луганську. «Продовжуються відновлювальні роботи з освоєння субвенції Уряду. На даний момент активні роботи ведуться на п’яти об’єктах. Це Щастинська ЗОШ I-III ступенів №1, Щастинська ЗОШ I-III ступенів №2, Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання, Луганський обласний краєзнавчий музей, Станично-Луганська ЗОШ I-III ступенів №1», – відзначив Олександр Голуб. Станом на 27 липня на ці роботи в Луганську область прийшло 30 млн гривень».

30 липня 2015 року 09:05

 

    29 июля в Рубежанском городском совете под председательством секретаря горсовета Дмитрия Мухтарова состоялось заседание комиссии для составления перечня улиц, переулков, проспектов, площадей, других объектов города Рубежное, предприятий, учреждений, организаций, в которых использованы имена лиц тоталитарного коммунистического режима. В работе комиссии приняли участие представители Общественного совета и общественные организации города.
  24 июля этой комиссией был определён окончательный список из 43 улиц, площадей и переулков, которые подлежать переименованию согласно Закону Украины «Об осуждении коммунистического и национал-социалистического (нацистского) тоталитарных режимов в Украине и запрет пропаганды их символики». 
29 липня 2015 року 13:02
Секретарь городского совета провёл приём граждан по личным вопросам

 

     Секретарь городского совета Дмитрий Мухтаров 28 июля провёл личный прием граждан. На прием с личными и общественными проблемами к Дмитрию Хайдаровичу обратилось 15 человек, 2 обращения – повторные, 1 – коллективное. Поступившие обращения охватывали широкий круг вопросов.
   Наиболее актуальными в заявлениях жителей были вопросы жилищно-коммунального хозяйства, а именно: ремонта кровель многоквартирных домов; ремонта канализации; ремонта домов, пострадавших в результате военных действий; установки знаков, запрещающих проезд машин.
28 липня 2015 року 16:29

  

 

28 липня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у місті Дня Державного Прапора України і 24-ї річниці незалежності України під керівництвом секретаря міської ради Дмитра Мухтарова. Оргкомітет створений згідно з розпорядженням міського голови № 116. 

28 липня 2015 року 14:50

 

25 июля 2015   в Свято-Успенском храме г. Рубежное была совершена Божественная Литургия и общегородской Крестный ход по случаю тысячелетия преставления святого равноапостольного великого князя Владимира, Крестителя Киевской Руси.

Литургию и Крестный ход возглавил благочинный Рубежанского церковного округа архимандрит Иоасаф (Штанько).

Ему сослужили благочинный Кременского церковного округа архимандрит Матфей (Крохмаль), духовенство Рубежанского и Кременского благочиний.

28 липня 2015 року 10:41

 

28 липня був демонтований перший  пам’ятник Леніну в районі  школи №6.

28 липня 2015 року 09:41

З такою пропозицією виступила директор КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями» Тетяна Баранцова під час наради в Міністерстві інфраструктури України з питань доступності транспортно-дорожнього комплексу та галузі поштового зв’язку для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Нарада пройшла минулого тижня під головуванням Міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського, за участю Уповноваженого з прав людей з інвалідністю при Президенті України Валерія Сушкевича. Також в заході взяли участь представники Укрзалізниці, Управління експлутаційного утримання доріг та безпеки руху Укравтодору, дирекція з технічної політики УДППЗ «Укрпошта», ДП «Київпассервіс», Державіаслужби.

27 липня 2015 року 15:49
Про спільні дії бізнесу і влади на брифінгу

 

15 липня для ЗМІ м. Рубіжне та Кремінського району начальник Рубіжанської  ОДПІ Володимир Прокопенко провів брифінг. Під час зібрання посадовець поінформував присутніх про спільні дії бізнесу і влади, спрямовані на надходження коштів до  бюджетів усіх рівнів.
    Володимир Прокопенко зазначив: «Протягом січня–червня 2015 року до Зведеного бюджету України від платників м. Рубіжне та Кремінського  району надійшло  459,7 мільйони гривень, у тому числі до місцевого бюджету – 65,1  мільйонів гривень,  що становить 14,2 відсотків загальної суми надходжень. Надходження єдиного соціального внеску протягом першого півріччя 2015року становлять 110,8 млн.грн.

докладніше >>>

27 липня 2015 року 11:05

 

    24 июля под председательством секретаря городского совета Дмитрия Мухтарова состоялось заседание комиссии для составления перечня улиц, переулков, проспектов, площадей, других объектов города Рубежное, предприятий, учреждений, организаций, в которых использованы имена лиц тоталитарного коммунистического режима. В работе комиссии приняли участие представители Общественного совета и общественные организации города.
27 липня 2015 року 08:46
 
    Секретарь городского совета провел 23 июля  рабочее совещание  по практическим вопросам,  возникающим в процессе реализации положений Закона Украины « О добровольном объединении территориальных громад», в котором приняли участие консультанты  областного Офиса Реформ.
24 липня 2015 року 13:36
НОВИНИ КУЛЬТУРИ. Духовні книги для міської громади.

 

   В рамках заходів, присвячених вшануванню пам'яті Київського князя Володимира Великого творця середньовічної європейської держави Русі-України в літературній вітальні центральної міської бібліотеки відбулася зустріч духовенства Рубіжанського церковного округу Української православної церкви Сєвєродонецької єпархії та представників культури міста.
   
23 липня 2015 року 17:06

 

22 липня делегація активу міста Рубіжне під керівництвом секретаря міської ради Дмитра Мухтарова взяла участь у нараді, проведеній Президентом України Петорм Порошенком у м.Сєвєродонецьк, під час робочої поїздки до Луганської області. 

архів Актуально
4 серпня 2015 року 16:56

 

Міністерство соціальної політики України - є національним координатором у сфері протидії торгівлі людьми; відповідає за формування та реалізацію державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, викорінення передумов торгівлі людьми, зокрема щодо попередження насильства в сім'ї та дискримінації за ознакою статі, підвищення рівня обізнаності щодо протидії торгівлі людьми, координацію та контроль за діяльністю закладів допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми тощо.

4 серпня 2015 року 14:53

 

Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співавторстві із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком вчителя сьомий рік поспіль організовує Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

Метою заходу є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

4 серпня 2015 року 13:16

 

Запрошуємо волонтерів, благодійників та підприємців області долучитися до створення Ради з координації роботи щодо надання волонтерської та благодійної допомоги при Луганській облдержадміністрації

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації розпочато створення Ради з координації роботи щодо надання волонтерської та благодійної допомоги при Луганській обласній державній адміністрації.

Запрошуємо представників активних інститутів громадянського суспільства, у тому числі, й міжнародних, що працюють у сферах волонтерства, благодійності, а також експертів, представників бізнесу та підприємництва і просто небайдужих громадян долучитися до складу та подальшої роботи Ради. Окрім громадських організацій до складу Ради будуть включені представники органів державної влади.

4 серпня 2015 року 10:14
Подписано распоряжение

 

31 июля 2015 года секретарь городского совета Дмитрий Мухтаров подписал РАСПОРЯЖЕНИЕ №124 о переносе на 20 августа 2015 года заседания очередной пятьдесят пятой сессии городского совета, которая была созвана распоряжением городского головы от 20.07.2015 года №122.

3 серпня 2015 року 14:49
Інформація щодо захисту прав споживачів


    Відділом торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів управління економіки за липень місяць 2015 року було розглянуто 19 звернень, з них:
-    13 на особистому прийомі;
-    66 письмових звернення.
    В результаті прийнятих фахівцями відділу заходів, 15 звернень вирішені задовільно та повернено споживачам 833 грн. за неякісні придбані товари.
 

Начальник відділу торгівлі,побутового обслуговування

та захисту прав споживачів управління економіки                                                       

О. Шумілова

31 липня 2015 року 14:19

 

   На 4 августа в 14.00 запланировано заседание исполнительного комитета Рубежанского городского совета. 
В повестку дня включены следующие вопросы:
3 серпня 2015 року 11:54

 

    5 серпня 2015 року о 15-00 у Рубіжанській міській раді (м. Рубіжне, пл. Леніна, 1, каб.114) відбудеться  засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради.  
     
Порядок денний: 
29 липня 2015 року 08:22
До уваги громадськості міста!

 

    З 29.07.2015 відділ оргроботи та внутрішньої політики приймає пропозиції від громадськості, щодо організації і проведення заходів патріотичного змісту, в тому числі культурно-мистецьких, спортивних, молодіжних акцій, присвячених  Дню Державного Прапора  і 24-й річниці  незалежності України.
     Пропозиції приймаються до 07.08.2015.
Телефонуйте за номером 6-47-80, 6-47-58, звертайтесь - каб. 371, 368 (3 поверх) Рубіжанської міської ради.   
3 серпня 2015 року 09:29
ІНФОРМУЄ Рубіжанська ОДПІ

 

Сума та ставка акцизного податку обов’язково повинні відображатися у чеці

В розрахунковому документі – фіскальному чеку РРО обов’язково повинні бути відображені ставка та сума акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів. Про це інформують  платників податків  Рубіжанської ОДПІ .
    Фахівці інспекції наголошують, що для правильного відображення акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів в розрахункових документах платникам варто звернутися до центрів сервісного обслуговування для програмування касової техніки.     Перепрограмування РРО не тільки забезпечить відповідність розрахункових документів вимогам чинних нормативно-правових актів, але й полегшить обрахунок цього податку при декларуванні.

докладніше >>>

3 серпня 2015 року 09:25
ИНФОРМИРУЕТ железнодорожная станция Рубежное

 

C 03.08.2015 возобновляется курсирование пассажирского поезда 

№ 609/610 «Харьков –Лисичанск».
Отправление из Харькова  в 13-00 прибытие в Рубежное 20-09.
Отправление из Рубежного в 21-23 прибытие в Харьков  04-22.
 

3 серпня 2015 року 09:06
ІНФОРМУЄ Рубіжанська ОДПІ

 

Для платників єдиного податку змінені умови застосування РРО

З 23 липня 2015 набрав чинності Закон України від 01.07.2015  №569-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій» (опублікований у газеті «Голос України» від 23.07.2015 №131) (далі – Закон №569).

докладніше >>>

31 липня 2015 року 15:56
Информация КСТП «РТКЭ» о выполненных работах с 23.07.2015 г. по 30.07.2015г.

 

На предприятие поступила  81 заявка– прочистка канализации и замена канализационных труб в подвальных помещениях,  течь холодной воды. Все заявки были выполнены своевременно.

Ведутся работы по подготовке жилфонда к отопительному сезону 2015-2016г.

подробнее >>>

31 липня 2015 року 15:50
ИНФОРМИРУЕТ финуправление

ИНФОРМАЦИЯ О ВЫПОЛНЕНИИ БЮДЖЕТА
ГОРОДА  ЗА ИСТЕКШУЮ  НЕДЕЛЮ
( с 27.07.2015 г.  по  31.07.2015 г.)


     В городскую казну поступления основных источников доходов общего фонда местного бюджета составили – 2573,4 тыс. грн. Из них: единый налог –   81,4 тыс. грн., налог на доходы физических лиц – 980,8 тыс. грн., налог на землю – 1241,0 тыс. грн., прочие доходы –270,2 тыс. грн. Субвенция – 144,6 тыс. грн.
     Из поступивших средств и остатка на счете городского бюджета направлено: на выплату заработной платы – 814,4 тыс. грн., начисления на заработную плату – 298,5 тыс. грн., на медикаменты – 2,9 тыс. грн., на питание – 2,0 тыс. грн., на предоставление льгот населению – 130,0 тыс. грн.
 
          Начальник   финуправления    Н.К.Трушенко

31 липня 2015 року 15:13
ИНФОРМИРУЕТ отдел городского коммунального имущества

Приватизировано способом продажи на аукционе

Объект недвижимого имущества – нежилое здание общей площадью 694,4 кв. м, расположенный по адресу: 93010, г. Рубежное Луганской области, пр. Кирова, 2.

подробнее >>>

31 липня 2015 року 15:07
ІНФОРМУЄ Рубіжанська ОДПІ

Увага! Призупиняється робота ЄРПН

 

2 серпня 2015 року о 23 годині буде призупинено роботу Єдиного реєстру податкових накладних (далі – ЄРПН) та прийом декларацій з ПДВ.

Функціонування ЄРПН та прийом декларацій буде відновлено після завершення технічних робіт, але не пізніше 00 годин 00 хвилин 04 серпня 2015 року (4-го робочого дня після дня набрання чинності Законом України від 16 липня 2015 року № 643-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість"

докладніше >>>

31 липня 2015 року 10:08


ПРООН в Україні запрошує будівельні компанії

надати заявку на виконання будівельно-монтажних робіт з капітального ремонту наступних будівель:


ЛОТ №1: Сватівський соціальний центр розвитку дитини (в минулому будівля дошкільного навчального закладу «Надія») (Луганська область, м. Сватове).
ЛОТ №2: Дошкільний навчальний заклад №24 «Росинка» (Донецька область, м. Білозерське).
ЛОТ №3: Центр соціальної інтеграції (в минулому будівля поліклініки) (м. Білицьке, Добропільський район, Донецька область).
ЛОТ №4: Луганська обласна клінічна лікарня (м. Сєвєродонецьк, Луганська область).

31 липня 2015 року 09:37
ІНФОРМУЄ управління єкономіки

 

 Грантовий конкурс, спрямований на забезпечення соціальної згуртованості громад

 

Програма грантів "Сильніші разом: зміцнення діалогу і соціальної згуртованості в місцевих громадах" буде реалізована в рамках Проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні», що реалізується Програмою розвитку ООН за фінансової підтримки Уряду Японії. Проект має на меті надати підтримку Уряду України у вирішенні соціальних та економічних проблем внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні.

докладніше >>>

30 липня 2015 року 16:33
Конкурс проектів “Розвиток інфраструктури підтримки бізнесу в Донецькій та Луганській областях”

 

Проект ПРООН «Економічне та соціальне відновлення Донбасу», що фінансується Урядом Японії, оголошує конкурс проектів «Розвиток інфраструктури підтримки бізнесу Донецької та Луганської областей». У рамках конкурсу передбачено надання грантів на розвиток інфраструктури підтримки бізнесу, як-от: бізнес-інкубаторів, бізнес-центрів, агенцій місцевого економічного розвитку, торгово-промислових палат, навчально-консультативних центрів, тощо. Розмір одного гранту може становити до 50 000,00 доларів США.

докладніше >>>

30 липня 2015 року 12:59
ІНФОРМУЄ Рубіжанська ОДПІ

Затверджено форму повідомлення про прийняття працівника на роботу

Фахівці Рубіжанської  ОДПІ нагадують, що Постановою Кабінету міністрів України від 17.06.2015р. №413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» затверджено форму повідомлення про прийняття працівника на роботу, яке подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізособою до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника ЄСВ. Подати таке повідомлення слід до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:
•    засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
 

докладніше >>>

30 липня 2015 року 09:54
Информация КСТП «РТКЭ» о выполненных работах с 16.07.2015 по 23.07.2015

 

На предприятие поступило   101 заявка – прочистка канализации и замена канализационных труб в подвальных помещениях,  течь холодной воды. Все заявки были выполнены своевременно.

Ведутся работы по подготовке жилфонда к отопительному сезону 2015-2016г. (ревизия элеваторных узлов и частичная замена коллекторов отопления), на сегодняшний день подготовлен 205 домов.

В настоящее время проводится ревизия запорной арматуры на теплотрассах города, так же к новому отопительному сезону готовятся котельные города (ревизия  запорной арматуры, проверка котлов).

29 липня 2015 року 10:20

 

П'ять правил для безпечного руху авто в дощ

Спека в Україні змінилася дощовою та похмурою погодою. В зв'язку з цим Державтоінспекція Луганській області нагадує водіям прості, але такі важливі правила безпечної їзди в дощ:
-    Перше і найважливіше правило в умовах поганої погоди і обмеженої видимості - дотримання безпечного швидкісного режиму та дистанції. В даному випадку у водії буде можливість вчасно відреагувати на зміну дорожньої ситуації і при необхідності безпечно зупинитися перед несподіваною перешкодою, адже в екстреній ситуації автомобіль значно легше контролювати саме при русі на невеликій швидкості.

28 липня 2015 року 15:07

 

Державтоінспекція Луганської області стурбована фактами ДТП за участю пішоходів

Серйозну стурбованість Державтоінспекції викликає стан аварійності за участю пішоходів. За півроку на території області сталася 31 ДТП. Під колесами автомобілів загинуло 7 осіб та 26 отримали травми різного ступеня тяжкості, що становить 29% від загального числа зафіксованих ДТП з постраждалими. Негативна динаміка спостерігається і в липні. За три тижні місяця на автошляхах та вулицях області сталося 7 таких ДТП, у яких один пішохід загинув і 7 -травмовані.

Найпоширенішою причиною ДТП за участю пішоходів є перехід проїжджої частини поза пішохідним переходом, а так само несподіваний вихід із-за транспортного засобу та інших перепон.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №448/2015 

Про призначення Г.Туки головою Луганської обласної державної адміністрації

 

Призначити ТУКУ Георгія Борисовича головою Луганської обласної державної адміністрації.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

22 липня 2015 року

28 липня 2015 року 10:19

 

1 июля 2015 года вступило  в силу постановление Кабинета Министров Украины от 04.06.2015 № 389 «Об утверждении Порядка предоставления льгот отдельным категориям граждан с учетом среднемесячного совокупного дохода семьи».


архів Анонси подій
архів Опитування
Поддерживаете ли Вы курс Украины на евроинтеграцию?
ДА
783 (55.37 %)
НЕТ
603 (42.64 %)
Мне безразлично
28 (1.98 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Офіційні сайти