Головне меню
Пошук по сайту
 
Прогноз погоди
Корисні посилання
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 44
візитів сьогодні: 382
візитів всього: 160381
архів Останні новини
27 серпня 2014 року 13:23
МОЛОДЕЖЬ РУБЕЖНОГО ОТПРАЗДНОВАЛА ДЕНЬ НЕЗАВИСИМОСТИ УКРАИНЫ НА ФУТБОЛЬНОМ ПОЛЕ

 

 

В Рубежном завершился футбольный турнир, посвященный государственному празднику Украины - 23 годовщине Независимости Украины. Соревнования прошли на футбольном поле стадиона «Химик» при организационной поддержке Рубежанского центра физического здоровья населения «Спорт для всех» и ДЮСШ №1 Рубежанского городского совета.

ПОДРОБНЕЕ...

26 серпня 2014 року 18:05

 

     24 серпня у сквері біля Рубіжанської міськради відбулося урочисте привітання з 23-ю річницею  незалежності України керівниками  міста. До всіх присутніх з привітальним словом звернувся заступник міського голови Михайло Михайлович Тарабановський.
     «Проголошення Незалежності нашої держави стало визначною подією, відкрило для всіх нас унікальні можливості і великі горизонти. Наша держава молода. Ми лише робимо перші серйозні кроки. Не всі мрії та сподівання ще здійснилися, проте ми набули великого досвіду і підтвердили своє бажання жити в заможній та незалежній країні. І від кожного з нас залежить мир, спокій і добробут на нашій землі. Сьогодні всі ми повинні проявляти більше терпіння, мудрості, поваги одне до одного і пам’ятати, що Україна у нас одна» – наголосив у своєму виступі заступник міського голови Михайло Тарабановський. Також  він привітав усіх зі святом та побажав міцного здоров’я, добра, миру і благополуччя.
26 серпня 2014 року 17:44

 

     24 серпня у сквері біля Рубіжанської міськради пройшли урочисті заходи з нагоди 23-ї річниці Незалежності України. 23 роки тому цей день для нас став знаменним. І з цього часу ми, українці, відзначаємо його на державному рівні. Річницю Незалежності України святкують у кожному селі, селищі та місті. Рубіжне день 23-ї річниці Незалежності України відсвяткувало як ніколи, урочисто і патріотично. Програма свята була насиченою і цікавою. 
26 серпня 2014 року 17:08

 

   23 серпня площа Перемоги зібрала на святкові дійства до Дня Державного Прапора України мешканців, представників громадськості, керівників організацій та підприємств, депутатів Рубіжанської  міської ради. 
    Під час заходу до учасників і гостей свята звернулися заступник міського голови Михайло Михайлович Тарабановський та Уповноважений керівник (оперативного штабу) АТО в Луганській області в місті Рубіжне – позаштатний радник голови Луганської облдержадміністрації Денис Деніщенко.
    Михайло Тарабановський зазначив, що Державний прапор як символ єднання, свободи і сили духу  українського  народу завжди буде надійним оберегом для нашої єдиної України. 
26 серпня 2014 року 16:57

 

 23 серпня біля Рубіжанського міського відділу міліції відбулися святкові дійства до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України. Ведуча привітала присутніх із святом, оголосила урочисті збори відкритими і під звуки Державного Гімну України та спів особистого складу відділу міліції помічник оперативного чергового, чергової частини штабу, старшина міліції Максим Шевченко підняв Державний прапор. 

26 серпня 2014 року 15:40

 

   22 серпня в групах дитячого садка КНВК «Школа – дитячий садок» було проведено розважальні заходи до Дня Незалежності України. Дошкільнята  заздалегідь почали готуватися до свята: вивчали вірші, українські народні приказки, загадки.  Діти намалювали багато малюнків про Україну, з яких було зроблено виставку «Україна  очима дітей».  
    
26 серпня 2014 року 14:45

 

     22 серпня в КДНЗ №6 «Яблучко» управління освіти Рубіжанської міської ради відбулося знаменне, урочисте свято до Дня Незалежності України – «Ми - українці». Зранку лунала українська пісня й піднімала настрій всім: і дорослим , і малим. Батьки та вихователі уквітчали майданчики та двір дитячого садка так, що садочок наш перетворився в чарівну, мальовничу казку.
      До цього свята була випущена газета «Україна як вона є» та організована виставка «Україна очима дітей».  
25 серпня 2014 року 13:40

 

Цього року день 23-річчя незалежності України – особлива дата, адже 2014-й став переломним моментом в історії держави. І хоча сьогоднішні події не дають можливості сповна відчути радість свята, кожна людина, що живе в Україні, сподівається і вірить в те, що на нашу землю все-таки прийде довгоочикуваний мир.  Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка 24 серпня в містах-героях Києві і Одесі відбулися  паради військ, а вранці в церквах всіх конфесій пройшли молебні за Україну.  Не відстає в прагненні підтримати ідею єдності і неподільності України і наше місто. Ще задовго до свята, готуючись до Дня незалежності  і Дня Державного прапора (23 серпня), Рубіжне почали прикрашати національною символікою.

22 серпня 2014 року 17:10
ПРИВІТАННЯ з Днем Державного Прапора України і 23-ю річницею незалежності України
Шановні співвітчизники!
 
   Щиро вітаю вас з державними святами – 23-ю річницею Дня незалежності і Днем Державного Прапора України. Ці два свята нерозривно пов'язані між собою, їх об'єднує пам'ять про цілі покоління наших предків, які пережили безліч важких випробувань, в ім'я свободи і незалежності нашої Батьківщини.
    Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави.
   Бажаю рубіжанам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання єдиної незалежної України!    І нехай державні свята принесуть мир і злагоду, стануть точкою відліку для формування демократичного суспільства і днем єднання громадян України. 
     Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна! Чистого неба над головою, радості, добра і миру вам! 
 
З повагою,
 заступник міського голови Михайло Тарабановський
22 серпня 2014 року 16:44
НОВОСТИ СПОРТА.В РУБЕЖНОМ ЗАВЕРШИЛСЯ ТУРНИР ПО ДВОРОВОМУ ФУТБОЛУ

 

С 14 июля по 16 августа в городе при организационной поддержке КУ «РЦФЗН «Спорт для всех» прошел турнир по мини-футболу среди дворовых команд, в котором приняли участие девять молодежных команд, представляющие различные районы нашего города, с общим числом участников соревнований -  60 человек. Целью проведения турнира организаторы ставили пропаганду здорового образа жизни и популяризацию не только футбола, но и спорта в целом. Проведение дворовых соревнований стало уже традиционным в практике КУ «РЦФЗН «Спорт для всех».

ПОДРОБНЕЕ...

18 серпня 2014 року 14:10

 

    На виконання Указу Президента України від 21.07.2014р. №608/2014 «Про відзначення 23-ї річниці незалежності України», з метою гідного відзначення в місті Дня Державного Прапора України і 23-ї річниці незалежності України, 15 серпня на засіданні виконавчого комітету Рубіжанської міської ради було прийнято рішення щодо відзначення в місті 23 і 24 серпня державних свят України.
  Задля сприяння консолідації суспільства навколо ідей державності та соборності України, утвердження у громадян почуття патріотизму і поваги до своєї держави, рішенням виконкому були затверджені заходи з відзначення в місті  Дня Державного Прапора України і  23-ї річниці незалежності України.
11 серпня 2014 року 11:54
Начали работу тематическая и выездная выставки «Украина наш дом»

                                           

С 11 августа  начали работу  тематическая  и выездная выставки в музее и  в фойе Рубежанского городского совета «Украина наш дом», посвященные Дню Государственного Флага Украины и 23-годовщине Независимости Украины. Выставки рассказывают о том, как происходил процесс создания независимого государства Украина от принятия Декларации о государственном суверенитете Украины до принятия Конституции Украины.

Подробнее - "Культура та мистецтво" - "Події"

1 серпня 2014 року 16:32

 

30 и 31 июля в Рубежанском городском совете под руководством заместителя городского головы Михаила Тарабановского прошли встречи с руководителями и сотрудниками коммунальных учреждений города и предпринимателями города.
    Встречи были инициированы Уполномоченным руководителем (Оперативного Штаба) АТО в Луганской области в городе Рубежное – внештатным советником главы Луганской облгосадминистрации Денисом Денищенко. В ходе встреч он подчеркнул, что его основная функция – это координация работы по взаимодействию государственных и местных органов власти. Также он проинформировал о ситуации, сложившейся в Луганской области, а именно в тех городах, в которых проходит активная фаза АТО и городах, освобожденных украинскими военными.
   

1 серпня 2014 року 15:30

 

 28 июля на заседании очередной 44 сессии  Рубежанского городского совета было рассмотрено два вопроса, один из которых, касался освобождения от занимаемой должности секретаря городского совета. В работе заседания приняли участие 19 из 36 депутатов городского совета.
    

1 серпня 2014 року 15:17

 

    С 21 июля на здании Рубежанского городского совета снова развивается Государственный Флаг Украины. С этого дня, город Рубежное начинает жить по новому. Украинские флаги можно увидеть на зданиях школ, больницы, на площади Победы и Дворце культуры, украинская символика всё чаще появляется на улицах города.

   

архів Актуально
29 серпня 2014 року 14:57
Информирует УТСЗН

 

С 1 октября 2014 года в управлении труда и социальной защиты населения начнётся приём документов для оформления  жилищных субсидий на отопительный период 2014- 2015 гг.

Приём граждан будет осуществляться  по талонам, которые можно получить с  17  сентября 2014 года в каб. № 4 УТСЗН  по  адресу:              ул. Руденко, 7.

На приём к специалистам  можно записаться по телефону 6-38-38.

Консультации можно получить по телефонам 6-38-38, 6-32-47.

28 серпня 2014 року 14:54

 

На виконання п.7 постанови КМУ від 13.02.2013 №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» УПСЗН Рубіжанської міської ради повідомляє, що у серпні 2014 року проведено повідомну реєстрацію 1 змін та доповнень до  колективного договору:

 

28 серпня 2014 року 14:46

 

Станом на 01 серпня 2014 року сума заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах м. Рубіжне дорівнювала 759,1 тис. грн., що на 64,0 тис. грн.  більше суми боргу минулого місяця.

28 серпня 2014 року 14:18
ОБЪЯВЛЕНИЕ

ЛЮБИТЕЛИ ФУТБОЛА

 

П Р И Г Л А Ш А Ю Т С Я

 

на футбольный матч открытого первенства г.Северодонецка

 

ФК «РУБЕЖНОЕ» – «ОЛИМП» (СТАРОБЕЛЬСК),

 

который состоится 31 августа (в воскресенье) в 11-00

на стадионе им. А.П.Виноградова (Южная часть города)

28 серпня 2014 року 10:56
Информирует Рубежанско-Кременской объединенный военный комиссариат
 
      Для восстановления  документации, похищенной 21 июня 2014 года неизвестньтми лицами,  будут повестками вызываться военнообязанные запаса.
      Призыв в Вооруженные Силы Украины и призыв по мобилизации в Рубежанско-Кременском объединенном военном комиссариате в настоящее время проводиться не будет.


Военный комиссар Рубежанско-Кременского
объединенного военного комиссариата
Подполковник  В.А.ОВСОВ
27 серпня 2014 року 09:26

 

- заведующего отделом по работе с детьми на время отпуска  по уходу за ребенком  основного работника  (требования: высшее, среднее специальное образование или опыт работы в сфере культуры) ;

26 серпня 2014 року

 

Группа депутатов Рубежанского городского совета в количестве 12 человек, в соответствии с частью 8 статьи 46, ст. 49 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», доводят до сведения депутатов и население города о следующем своем решении:

22 серпня 2014 року 14:59

 

На офіційному сайті Міністерства соціальної політики України (www.mlsp.gov.ua) зазначено, що станом на 21.08.2014 у зв’язку з технічними проблемами в роботі територіальних органів Держказначейства Луганської області субвенція для виплати державних допомог до регіону не надходила.

21 серпня 2014 року 10:24

 

ІНФОРМАЦІЯ щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

 

Станом на 21.08.2014 в управлінні праці та соціального захисту населення зареєструвалося 145 громадян, які прибули із міст Луганськ,  Донецьк, Горлівка, Первомайськ, Макіївка та ін. на тимчасове перебування до м. Рубіжне.

12 серпня 2014 року 15:03
ОБРАЩЕНИЕ ИСПОЛНИТЕЛЬНОГО КОМИТЕТА РУБЕЖАНСКОГО ГОРОДСКОГО СОВЕТА

Уважаемые рубежане!


      Сегодня  в нашем городе проживают 145 человек, которые покинули свое место постоянного проживания  в связи с проведением военных действий. Большинство из них проживают у родственников и знакомых, некоторым предоставили жилье  рубежане. Но есть те, кто  нуждается в жилье для временного размещения.
    Мы обращаемся к Вам, рубежане! Если у Вас есть  свободная жилплощадь и Вы готовы  временно предоставить ее для наших соотечественников,  просим Вас позвонить по телефону 6-20-94. Заранее благодарны.

18 серпня 2014 року 19:14

 

Об объявлении конкурса по отбору субъектов оценочной деятельности, которые будут привлечены для проведения независимой оценки имущества

 

Наименование объекта оценки: арендуемое имущество целостного имущественного комплекса гостиница «Советская».

Адрес: 93010, Луганская область, г. Рубежное,  ул. Менделеева, 29

Сведения об объекте: основное строение А, а-а9 5579,4 кв.м, подсобное  помещение Б, прочие необоротные активы согласно аналитическому учету.

18 серпня 2014 року 13:22
ОБРАЩЕНИЕ городской организации Общества Красного Креста
Уважаемые рубежане!
 
     Сегодня в нашем городе находятся семьи, которые покинули свое место жительство в связи с проведением военных действий, большинство из них с маленькими детьми практически остались без крова, без средств существования.
      Городская организация Общества Красного Креста обращается к жителям города, духовенству, частным предпринимателям, руководителям предприятий всех форм собственности с просьбой оказать материальную и натуральную помощь продуктами питания, средствами гигиены, одеждой и обувью, постельными принадлежностями этой категории граждан.
Наш адрес: ул. Мира  36, телефон 5-42-36
Заранее Вам благодарны.
Председатель ГО ОКК      Т .Кучерова 
13 серпня 2014 року 14:10
ИНФОРМИРУЕТ Управление образования

Уважаемые родители!

 

Подходят к концу летние каникулы. С 1 сентября в 11-ти общеобразовательных учреждениях города начнется 2014/2015 учебный год.

С целью качественной подготовки функционирования школ, КУВК, лицея просим Вас подтвердить свое желание начать или продолжить обучение в том или ином учебном заведении города при личном контакте или по телефонам:
ОШ№1   – 6-38-17
СШ№2   – 7-60-82
ОШ№3   – 6-39-30
ОШ№4   – 9-35-98
КУВК   – 6-39-69
ОШ№6   – 6-39-14
СШ№7   – 6-38-51
ОШ№8   – 7-68-23
ОШ№9   – 7-20-10
СШ№10 – 7-13-73
Лицей     – 7-64-67

Управление образования
Рубежанского  городского совета – 6-13-58

12 серпня 2014 року 14:07
Уважаемые рубежане

 

Для обеспечения подвоза пассажиров начиная с 13 августа 2014 года и до отмены назначается курсирование пригородных поездов:

6393 Сватово – Рубежное отправлением из ст. Сватово в 4-20, прибытием на ст. Рубежное в 5-50

6337 Сватово – Рубежное отправлением из ст. Сватово в 17-45, прибытием на ст. Рубежное в 19-15

6340 Рубежное Сватово отправлением из ст. Рубежное в 6-05, прибытием на ст. Сватово в 7-40

6492 Рубежное – Сватово отправлением из ст. Рубежное в 19-30, прибытием на ст. Сватово в 21-00

Пригородных поездов от ст. Рубежное до ст. Попасная и обратно в ходу не будет.

Начальник станции Рубежное В.Н. Штаба

12 серпня 2014 року 14:08

 

По состоянию на 12 августа в г.Рубежное работают отделения следующих банков:

 

12 серпня 2014 року 13:52
Объявление

 

Группа депутатов Рубежанского городского совета в количестве 12 человек, в соответствии с частью 8 статьи 46 Закона Украины «О местном самоуправлении в Украине», доводит до сведения депутатов Рубежанского городского совета и населения города о следующем своем решении:

1. Созвать 21 августа 2014 года в 15-00 часов в малом зале заседаний исполнительного комитета городского совета 45 сессию Рубежанского городского совета.

2. Внести на рассмотрение 45 сессии городского совета вопрос «Об избрании секретаря Рубежанского городского совета шестого созыва».

Бандуров С.Н., Сохань В.Н., Кривонос А.А., Герасименко В.Г., Жигалина Г.И., Ельчанинова В.Н., Клюкало Г.Г., Кулиш В.С., Потапенко Э.В., Барабаш М.Д., Пыж Р.М., Кагала В.П.

12 серпня 2014 року 13:17
Объявление

 

Образцовый ансамбль танца «ОРЛЁНОК» ГКУ «Дворец культуры»

объявляет набор детей в разные возрастные группы от 5 до 13 лет

А также приглашает всех участников коллектива на занятия с 12 августа 2014 года (ВТ; СР; ЧТ;) с 16.00  до18.00 ком.105

Справки по тел.:    51037  (ГКУ «ДК» художественный руководитель), 97658  (ГКУ «ДК» Вахта), 52366  Руководитель коллектива Головенко Роман 

12 серпня 2014 року 11:56

 

Управління праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради у відповідності до покладених повноважень призначає та здійснює виплату соціальної допомоги, компенсацій та інших соціальних виплат.

8 серпня 2014 року 17:32

 

У випадку коли є вакантними посади міського голови і секретаря міської ради сесія міської ради може бути скликана, відповідно частини 8 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради, або постійною комісією ради.
    Рішення про скликання сесії ради доводиться до відома депутатів і населення, відповідно до частини 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», не пізніш як за 10 днів до сесії, а у виняткових випадках - не пізніш як за день до сесії із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які передбачається внести на розгляд ради.
 

8 серпня 2014 року 15:30
ИНФОРМИРУЕТ ПЕНСИОННЫЙ ФОНД

 

К сведению рубежан!

На 8 августа  Пенсионный фонд города профинансировал через Государственный ощадный банк Украины все пенсионные начисления через отделение УКРпочта  и банки города по 10 августа включительно.

6 серпня 2014 року 09:03
Інформує Рубіжанське МВ ГУМВС

 

Охорона громадського порядку у південій частині міста відновлена і здійснюється співробітниками міліції спільно з громадським формуванням з охорони громадського порядку ТОВ НПО "Зоря".

5 серпня 2014 року 11:45

 

Щодо необхідності перерахунку орендної плати за землю

Шановні орендарі земельних ділянок, повторно нагадуємо, що Законом України від 27 березня 2014 року №1166-VІІ «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» внесені зміни до Податкового кодексу України, а саме підпункти 288.5.1 пункту 288.5 статті 288 викладені в новій редакції, згідно яких для всіх категорій земель, в тому числі для земель сільськогосподарського призначення, розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу не може бути меншою 3 відсотків нормативної грошової оцінки.

5 серпня 2014 року 10:01
ІНФОРМАЦІЯ про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності по КП "Шляхово-експлуатаційне підприємство"

 

1. Загальний розмір тарифу для кожної групи споживачів та його структура (плановані витрати за елементами, прибуток, податок на додану вартість) – додатки №1, №2.
2. Періодичність надання послуги.

архів Анонси подій
архів Опитування
Как часто Вы обращаетесь в исполнительные органы Рубежанского городского совета?
Обращаюсь постоянно
27 (1.06 %)
Никогда не обращаюсь
638 (24.96 %)
Обращаюсь по мере необходимости
1891 (73.98 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Офіційні сайти